Vending Park Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hikayemiz 2016 yılında, İzmir Karşıyaka'da Yönetim Kurulu Başkanımız Ajlan Avcı'nın Otomat sektörü ile ilgilenmesi ile başladı.

Vending Park; Sıcak, Soğuk İçecek ve Yiyecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İzmir'de kurulmuş profesyonel otomat şirketidir.

 

Blue-Office-Vending-Machines-Tallaght-Dublin-24-2
01-Mambo

Neden Biz ?

Vending Park olarak otomat endüstrisinde zengin bir bilgi birikimine sahibiz ve yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Otomatların kesintisiz bir hizmet sağlaması için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Eğitimli ve yüksek bilgi birikimli kadromuz, hedeflerimiz doğrultusunda çok önemli bir faktördür. Tüm ekibimizin yüksek kalitede hizmet sağlama konusunda planlı olmalarını teşvik etmekteyiz ve asıl amacımız her zaman müşterilerimizin umduğundan daha fazlasını karşılamaktır.

 

Marka Değerlerimiz

Son Teknoloji Otomat Kurulum Süreçleri

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Çevreye ve Topluma Saygı

Kaynak Yönetimi ve Verimlilik

Yenilikçi Ar-Ge

Sürdürebilirliğe Bağlılık

Hızlı Teknik Destek

Global Satış ve Satış Sonrası Ağ

Vizyon, Değerler, Misyon

Vizyon; Otomat sektöründe öncü bir firma olarak teknolojik otomat sistemleri üreten ve tüm dünyada tercih edilen bir otomat şirketi olmak.

Değerler;  Dürüstlük ve Şeffaflık, Sorumluluk ve Hesap Verilebilirlik, Yaratıcılık ve Mükemmeliyet,  Rekabet ve Adalet, Karşılıklı Saygı ve Sevgi, Üye ve Çalışanların Mutluluğu.

Misyon; Vending Park Otomat sektöründe geniş dağıtım ağıyla yaşama değer katan, teknolojisi ile fark yaratan ve tüm paydaşlarıyla çözümler geliştiren profesyonel otomat şirketidir.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve diğer paydaşlarımızın katkılarıyla, Kalite Politikalarımızı yasa ve yönetmeliklere uygun olarak etkin bir biçimde yürürlüğe koymak için çalışıyoruz.